Hakkımızda

Hakkımızda

MARİNMET; Kamu  ve  özel sektör  kuruluşlarına  Kıyı yapıları  alanında  Sualtı  hizmetleri  /  Mühendislik   ve  Müşavirlik  hizmeti  verebilmek amacıyla 2005  yılında  İstanbul’da kurulmuştur.   Firmamız, kurulduğu  günden bugüne yenilikçi,  genç ve dinamik kadrosuyla yurt içinde ve yurt dışında ulaşım sistemleri, alt yapı sistemleri, kıyı yapıları ve su yapıları alanlarında   ekonomik, kaliteli ve uygulanabilir hizmetler vermektedir. En büyük ilkemiz; tüm projelerde en kısa zamanda, kaliteden ödün  vermeden, kamu  yararını  gözeterek, insan ve çevre   odaklı, meslek disiplini ve mesleki etik kuralları çerçevesinde iyi planlama ve yönetim anlayışı ile zamanında kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktır.

Genel Hizmet alanlarımız; Rıhtım - İskele - Tersane  Kıyı yapıları   Projelendirme,  Profesyonel Sualtı Hizmetleri, Yol-Kavşak projeleri, Deniz terminalleri proje ve uygulamaları, Proje yönetimi, Müşavirlik - Mühendislik, AYGM, Kıyı Yapıları Planlama ve Tasarım Teknik Esasları kapsamında, Liman / iskele Rıhtım, Tersane gibi Kıyı yapıları İşletme izni, SHODB “Teknik Çalışma Cetveli”nde belirtilen açıklamalar doğrultusunda Hidrografik ve Oşinografik Etüt Raporu gibi alanlarda bir  çok proje gerçekleştirmiş ve aynı doğrultuda yoluna devam etmektedir.

Türkiye’nin  dört  bir  yanında hayata geçirilen  hizmetlerimiz  ile sektöre değer katmaya devam ederken, İş ahlakının gerektirdiği mesleki  hassasiyetleri  göz önünde bulundurmaya devam ediyoruz. Tamamladığımız işlerle elde ettiğimiz tecrübe ve bilgi birikimi, alanında yetenekli ve araştırmacı personelimizle müşterilerimize   kaliteli hizmetler sunmak temel prensibimiz ve öncelikli hedefimiz olmuştur. Kurduğumuz güven ilişkimiz ışığında hızla büyüyen ve gelişen firmamız, sizlere bugün ve gelecekte  hizmet vermeye devam edecektir.

www.marinmet.com.tr
MARİNMET Sualtı Mühendislik Hizmetleri

 • +90 216 447 38 65

 • +90 532 525 87 53

 • +90 532 305 11 13

 • +90 216 447 38 64

 • info@marinmet.com.tr


 • marinmetsualti@gmail.com

 • İstasyon Mah. Vatan Cad. Ceyhun Sokak. Ahmet Algan Apt. No: 10/2 34940 Tuzla, İSTANBUL - TÜRKİYE

 • Hafta İçi: 08:00 - 19:00
  Cumartesi: 08:00 - 19:00
  Pazar: Kapalı